+86-13636393801 Sanoat HVLS ventilyatorlari - katta maydonlar uchun yuqori hajmli, past tezlikli ship ventilyatorlari
Mahsulot xususiyatlari
Aloemax, Aloepro va Aloeplus seriyasining texnik xususiyatlari
| Model | M o'lchami | Dvigatel quvvati KVt | Fan aylanish diapazoni RPM | Maksimal havo hajmi M3/min | Samarali qamrov maydoni Havo tezligi≥1M/S | Nominal kuchlanish V | Nominal oqim A | Fanning og'irligi KG | Shovqin darajasi | Energiya iste'moli KVt·H |
| Aloemax7.3 | 7.3 | 1.5 | 10-58 | 13850 | 1100 | 380/220 | 3.4 | 120 | 40 | 1.5 |
| Aloemax6.1 | 6.1 | 0,8 | 10-60 | 12000 | 1000 | 380/220 | 2.9 | 102 | 40 | 0,8 |
| Aloemax5.5 | 5.5 | 0,8 | 10-65 | 11000 | 850 | 380/220 | 2.8 | 85 | 40 | 0,75 |
| Aloemax4.9 | 4.9 | 0,8 | 10-70 | 10000 | 700 | 380/220 | 2.7 | 80 | 40 | 0,75 |
| Aloemax4.2 | 4.2 | 0.4 | 10-75 | 9000 | 550 | 380/220 | 2.0 | 68 | 40 | 0.4 |
| Aloemax3.8 | 3.8 | 0.4 | 10-85 | 8000 | 450 | 380/220 | 2.0 | 65 | 40 | 0.4 |
| Aloemax3.3 | 3.3 | 0.4 | 10-95 | 7000 | 400 | 380/220 | 2.0 | 60 | 40 | 0,35 |
| Aloemax2.5 | 2.5 | 0,3 | 10-100 | 5000 | 300 | 220 | 2.0 | 55 | 40 | 0,3 |
| Model | Hajmi | Dvigatel quvvati KVt | Fan aylanish diapazoni RPM | Maksimal havo hajmi M3/min | Samarali qamrov maydoni Havo tezligi≥1M/S | Nominal kuchlanish V | Fanning og'irligi KG | Shovqin darajasi | Energiya iste'moli KVt·H |
| Aloeplus 7.3 | 7.3 | 1.5 | 10-58 | 13850 | 1100 | 380V/3,3A | 127 | 42 | 1.5 |
| Aloeplus6.1 | 6.1 | 1.5 | 10-60 | 12500 | 1000 | 380V/2,5A | 112 | 42 | 1.5 |
| Model | M o'lchami | Dvigatel quvvati KVt | Fan aylanish diapazoni RPM | Maksimal havo hajmi M3/min | Samarali qamrov maydoni Havo tezligi≥1M/S | Nominal kuchlanish V | Nominal oqim A | Fanning og'irligi KG | Shovqin darajasi | Energiya iste'moli KVt·H |
| Aloepro7.3 | 7.3 | 1.5 | 10-60 | 13650 | 1000 | 380/220 | 3.4 | 113 | 40 | 1.45 |
| Aloepro6.1 | 6.1 | 0,8 | 10-65 | 11500 | 900 | 380/220 | 2.9 | 100 | 40 | 0,75 |
| Aloepro5.5 | 5.5 | 0,8 | 10-70 | 10500 | 800 | 380/220 | 2.8 | 82 | 40 | 0,7 |
| Aloepro4.9 | 4.9 | 0,8 | 10-80 | 9800 | 700 | 380/220 | 2.7 | 80 | 40 | 0,7 |
| Aloepro4.2 | 4.2 | 0.4 | 10-90 | 8900 | 550 | 380/220 | 2 | 69 | 40 | 0.4 |
| Aloepro3.8 | 3.8 | 0.4 | 10-95 | 7900 | 450 | 380/220 | 2 | 67 | 40 | 0.4 |
| Aloepro3.3 | 3.3 | 0.4 | 10-100 | 6950 | 400 | 380/220 | 2 | 64 | 40 | 0,35 |
| Aloepro2.5 | 2.5 | 0,3 | 10-120 | 4950 | 300 | 220 | 2 | 53 | 40 | 0,3 |
Mahsulot tafsilotlari

PMSM dvigateli
● HVLS ventilyatori to'g'ridan-to'g'ri haydash uchun mahalliy ishlab chiqarilgan Doimiy Magnit Sinxron Dvigateldan (PMSM) foydalanadi, bu esa vites qutisiga bo'lgan ehtiyojni yo'q qiladi. Ushbu dizayn transmissiya moylarini talab qilmaydi, bu esa 81,5% gacha motor samaradorligi bilan texnik xizmat ko'rsatmasdan ishlashni ta'minlaydi. Dvigatel IP55 standarti bo'yicha himoyalangan bo'lib, uni samarali, energiyani tejaydigan va 10 yildan ortiq xizmat muddati bilan mustahkam qiladi. Og'irligi 42,5 kilogramm bo'lgan dvigatel maksimal shamol tezligida soatiga atigi 1,5 kilovatt-soat quvvat sarflaydi.

Chastotani o'zgartirish tezligini regulyatori

Fan pichog'i

Fan pichoq ulagichi









